КомпаніяOSANG Healthcare Co., Ltd. (в минулому Infopia Co., Ltd.) (Південна Корея) пропонує унікальний прилад у великому сімействі глюкометрів - Element™.

Хоча прилади для визначення рівня глюкози крові давно і міцно зайняли своє місце не тільки в медичних установах, а й на домашніх полицях у тих, хто піклується про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, глюкометр Елемент (Element™) може приємно здивувати і зробити процедуру проведення аналізу більш комфортною.

Глюкометр Елемент (Element™) дозволяє визначити рівень глюкози в крові людини не тільки в стаціонарі і поліклініці, але і в домашніх умовах в будь-який зручний для Вас час. У ньому чудово поєднуються зручність експлуатації, надійність і точність результатів вимірювань.

Дивно, але глюкометру Елемент (Element™) необхідно всього лише 3 секунди для проведення дослідження рівня глюкози в крові. При цьому немає втрати в якості проведеного дослідження — в точності і достовірності результату можна не сумніватися.

Глюкометру Елемент (Element™) належить світовий рекорд за мінімальним об’ємом крові, необхідного для дослідження. Він становить всього 0,3 мкл. Це дозволяє робити процедуру забору крові для дослідження на мінімально можливій глибині проколу. Крім того, в комплекті з глюкометром знаходиться пристрій з багаторівневим регулюванням глибини проколу з новою, вдосконаленою пружиною, який робить процедуру виконання аналізу практично безболісною.

Діапазон вироблених вимірювань становить від 0,6 ммоль/л до 33,3 ммоль/л, що достатньо для проведення домашнього самоконтролю.

Глюкометр Елемент (Element™) дуже компактний. Його габарити настільки малі — 18х82х55мм — що дозволить легко покласти його в саму невелику сумочку або дуже заповнений кейс, а можливо просто в кишеню. Вага апарату разом з батарейкою 48г, так що носити його дуже легко.

Великий дисплей LCD дозволяє отримати якісне зображення, так що прочитати результати отриманого рівня глюкози легко і зручно.

Для роботи глюкометру Елемент (Element™) потрібні 2 літієві батарейки, що дозволить провести приблизно 5000 безперервних вимірювань.

#element, #elementbgm, #bgmelement, #elementarno, #bgm_element