Глюкометр Finetest Auto-coding™ Premium створений на основі останніх досягнень в області електрохімічних біосенсорних технологій. Результати досліджень максимально точні завдяки калібруванню приладу по плазмовому еквіваленту. Висока точність підтверджується сертифікатами міжнародного зразка (ISO, TUV, FDA).

Дослідження на вміст цукру в крові на приладі Finetest Auto-coding™ Premium досить просте для розуміння і може бути освоєно в найкоротші терміни. Завдяки тому, що є детальна інструкція на російській/українській мові, навчитися працювати на ньому зможе кожен. Тест смужка вставляється в глюкометр, після чого прилад вмикається автоматично. Для виключення приладу досить витягти смужку з нього.

У приладі Finetest Auto-coding™ Premium використовується одиниця вимірювання ммоль/л. Вона є загально прийнятою в будь-якому медичному закладі України. Загальна міра вимірювання цукру в крові має незаперечні переваги. Тест можна проводити як в домашніх умовах, так і в клінічних. При цьому, завдяки єдиній системі вимірювання показники отримані на глюкометрі Finetest Auto-coding™ Premium і лабораторії можна порівнювати. Єдина система вимірювання дозволяє більш достовірно і точно підібрати цукромісні препарати, причому ця інформація буде корисна як людині, хворій на цукровий діабет, так і ендокринологу.

До складу глюкометру входять 25 ланцетів Finetest і пристрій для проколу (ланцетний пристрій). Сама голка ланцетів є надзвичайно тонкою, завдяки цьому пошкодження тканин зведені до мінімуму. З іншої сторони, за один прокол отримується достатня кількість крові для проведення аналізу.

Вже через 9 секунд можна отримати результат, причому для цього достатньо всього 1,5 мкл крові!

Пам’ять приладу має достатній об’єм для зберігання 365-ти результатів вимірювань. Причому зберігається також дата і час проведених вимірювань.

Використана тест-смужка дістається з глюкометру простим натисканням кнопки. Завдяки великому екрану, зображення виходить якісне і легко читається, що дозволяє проводити вимірювання людям, у яких є проблеми із зором, самостійно, без сторонньої допомоги.

Датчик температури навколишнього середовища, може відображати температуру за Фаренгейтом або Цельсієм (F, C).

Комплектація:

  • глюкометр «Файнтест Аутокодінг Преміум»;
  • ланцетний пристрій;
  • тест смужки;
  • ланцети — 25 шт .;
  • інструкція з експлуатації;
  • батарея — 2шт.
  • чохол