Система визначення глікованого гемоглобіну в крові для професійного використання CLOVER A1c

З метою раннього виявлення і поліпшення контролю ефективності терапії цукрового діабету, компанією Infopia Co., Ltd. був розроблений аналізатор CLOVER A1с®, який дозволяє визначати рівень глікованого гемоглобіну A1c і глюкози в цільній крові. Даний апарат пропонується для професійного використання в лабораторіях медичних установ.

Складнощі в діагностиці та в контролі якості лікування цукрового діабету потребували розробки нових показників і лабораторних методів . Цим показником став рівень глікованого гемоглобіну або HbA1с. Глікований гемоглобін (НbА1с) — форма гемоглобіну, яка утворюється при його взаємодії з глюкозою в крові. Кількість НbА1с безпосередньо залежить від рівня глюкози, причому, за весь час життя еритроцитів. Тобто можна дізнатися середній рівень глікемії приблизно за 90-120 днів до проведення даного дослідження . Швидкість утворення глікованого гемоглобіну залежить від рівня глікемії, а його зниження і/або нормалізація відбуваються протягом 4-6 тижнів після досягнення нормальних значень глюкози крові. Ці його властивості дозволили Всесвітньої Організації Охорони здоров’я з 2002р. рекомендувати визначення кількості глікованого гемоглобіну всім людям з цукровим діабетом кожні 3 місяці. Слід особливо відзначити, що рівень НbА1с не залежить ні від часу доби, ні від прийому їжі, ні від рівня фізичних навантажень, ні від емоційного стану обстежуваного.

За результатами десятирічних досліджень, проведених DCCT (Diabetes control and complications trial), було доведено факт взаємозв’язку рівня глікованого гемоглобіну та ризику розвитку пізніх ускладнень цукрового діабету. Зниження глікованого гемоглобіну всього лише на 1% призводить до зниження розвитку всіх ускладнень діабету в середньому на 24%. Крім того, цей аналіз просто незамінний для контролю ефективності терапії препаратами, що знижують рівень цукру, при дослідженні рівня глюкози крові у вагітних, а також для діагностики прихованих форм цукрового діабету.

Аналізатор CLOVER A1с® дозволяє визначити рівень глікованого гемоглобіну як в цільній капілярній, так і венозній крові з використанням будь-якого антикоагулянту . Для проведення дослідження необхідно лише 4 мкл. крові. Достовірно точний результат буде отриманий вже через 5 хвилин!

Рівень HbA1c (глікованого гемоглобіну) визначається в аналізаторі CLOVER A1с® методом боронатної афінності, який отримав визнання серед фахівців в даній області. Згідно з вимогами Світових стандартів, аналізатор CLOVER A1с® стандартизований і проходить щорічну сертифікацію в IFCC (Міжнародна Федерація Клінічної Хімії ) і NGSP ( національна програма стандартизації глікованого гемоглобіну, США ), що є показником високої якості і точності одержуваних результатів, а також дозволяє використовувати його в клінічній практиці .

З його допомогою можна достовірно і точно визначити рівень глікованого гемоглобіну в діапазоні від 4% до 14%, що цілком задовольняє потреби клініцистів для виявлення цукрового діабету та контролю його лікування.

У аналізаторі CLOVER A1с® можливо проводити дослідження рівня глюкози в цільній капілярної крові. Діапазон визначення — від 0,6 до 33,3 ммоль/л, об’єм крові для дослідження — 0,3 мкл, час дослідження — 3 секунди.

Комплектація аналізатора CLOVER A1с®:

  • Експрес-аналізатор CLOVER A1с® — 1 шт.;
  • Інструкція з експлуатації — 1 шт.;
  • Оригінальний адаптер джерела живлення — 1 шт.;
  • Фільтри вентилятора — 5 шт.;
  • Контрольний картридж щоденний — 1 шт.;
  • Контрольний картридж щомісячний — 1 шт.

#Clover #Clovera1c #hba1c #glycatedhemoglobin #глікогемоглобін #гликогемоглобин